نقض حقوق یک جاسوس

در حال بارگزاری...

نقض حقوق یک جاسوس

سازمان مجاهدین خلق ایران که سال هاست از معادلات اپوزسیون ایران حذف شده است و دیگر نه تنها نقشی در سیاست ایران ندارد که اعضایش هم غالبا متفرق شده اند، هراز چندگاهی تلاش می کند خود را به عرصه ی سیاست بازگرداند.

یکی از اقدام های سوال برانگیز این سازمان، ارائه عکس ها و اسناد تاسیسات هسته ای ایران در سال 1381 بود که ادعا می کرد: ایران در نطنز و اراک تاسیسات نظامی هسته ای راه انداخته است. واقعه ای که حدودا 12 سال است، بهانه غربی ها برای تحریم های ظالمانه علیه ایران است. بهانه ای که هیچگاه ثابت نشده است.

کمی بعدتر معلوم شد یکی از حامیان مالی مجاهدین خلق در ایران این عکس ها و فیلم ها را تهیه کرده است و به دست همکارانش در سازمان مجاهدین رسانده است.

به گزارش رصد تی وی؛ این فرد که غلامرضا خسروی نام داشت به اتهام جاسوسی و اقدام علیه امنیت ملی بازداشت و پس از حدود 10 سال به دلیل جاسوسی محکوم به اعدام شد.

اما حالا رسانه های اپوزسیون که پیش از این برای این سازمان اهمیتی قائل نبودند، خسروی را بهانه ای کرده اند برای اتهام نقض حقوق بشر به ایران...

و البته بارزترین نمونه های نقض حقوق بشر شاید جاسوسی و شنود اطلاعاتی مردم کشورهای جهان و بررسی اطلاعات محرمانه آن ها باشد و یا 35 سال تحریم های ظالمانه بر یک ملت که روز به روز بیشتر هم می شود.

۱۶:۳۵ - چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳
ناشناس
1393/03/28 22:06 بعد از ظهر

دلم برای مادرش سوخت ولی باید اعدام میشد چون باعث شد مردم ایران چندسال تحریم بکشند شاید اگر او ایین کارها را نمیکد مردم الان تحریم نبودند

پاسخ

1393/04/07 00:06 قبل از ظهر

EDAM HAGHESH BOOD / IN DAFE AZ GHOVE HGAZAEIYE KHOSHAM OMADناشناس
1393/04/07 00:06 قبل از ظهر

HAMUN BEHTAR KE EDAMESH KARDAN

پاسخ


کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.