بی بی سی با لغو تحریم ها موافق نیست

در حال بارگزاری...

بی بی سی با لغو تحریم ها موافق نیست

بی بی سی در مصاحبه با رضا پهلوی تلویحا از او خواست تلاش خود را برای تداوم تحریم ایران تلاش کند، فرزند شاه مخلوع ایران این روزها مشابه سالهای گذشته در دیدار با تعدادی از مقامات کشور های اروپایی خواستار براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است.  بی بی سی از رضا پهلوی می خواهد به گفته این شبکه نقض حقوق بشر در دولت روحانی را بهانه ای برای عدم کاهش فشار تحریم ها به ایران بکند. بی بی سی از سفر شرکت های اروپایی به ایران نگران به نظر می رسد.

یکی از تعهدات غرب در جریان توافق ژنو میان ایران و گروه 1+5 تعلیق تحریم ها علیه مردم ایران بود. سفر هیأتی از صنعتـگران فـرانسوی به ایـران یکی از نتایـج این توافق نامه است.

اما در این میان بی بی سی که از بهبود رابطه ایران و غرب عصبانی شده با مهره جدیدی به میدان جنگ می آید؛ رضا پهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران که مردم حکومتش را به اتهام جنایات هولناک علیه مردم، سرنگون کردند، با ادعای حقوق بشر سر از رسانه دولتی انگلیس در می آورد تا حکومت و دولت منتخب مردم ایران را به نقض حقوق بشر متهم می سازد.

بی بی سی می کوشد تا به شکل غیرمستقیم و از زبان افرادی دیگر این پیام را به گوش مردم ایران و سیاست مداران غرب برساند که نباید به دولت ایران رحم کنند. این شبکه پیش از این بارها روحانی و دولت مردان ایران را دروغگو خوانده بود.

۱۴:۲۲ - دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲
محمدرضا
1392/11/30 19:02 بعد از ظهر

ما نیازی نداریم اون پهلوی برای ما دل بسوزونه از کی تا حالا عاشق چشم ابرروی ایران شده اون چشم گوش حودشو بسته در نقض حقوق بشر هایی که در غرب اتفاق می افته

پاسخ


کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.