ما که تحریم نمی کنیم، شما اما می شوید

در حال بارگزاری...

ما که تحریم نمی کنیم، شما اما می شوید

دو ماه پیش و پس از توافق ژنو بر سر پرونده هسته ای ایران امریکا متعهد شد در برابر توقف پیشرفت در برنامه هسته ای ایران بخشی از تحریم ها را بردارد از جمله این تحریم ها فروش قطعات هواپیمایی به ایران است، اما حالا بر خلاف وعده های آن موقع حتی برای جلو گیری از انتقال موتورهای دست دوم هواپیما به ایران نامه اضطراری صادر می کند.
تناقض حرف ها و گفته های دولت مردان امریکایی به قدری زیاد شده که حتی بی بی سی رسانه ی دولتی متحد این کشور را هم به ستوه آورده است.
۱۹:۳۲ - یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲
بهروز
1392/10/23 00:01 قبل از ظهر

اگه اشتباه نکنم منظورتون از این کلیپ این بود که؛ بی بی سی هم گاهی اوقات بد تحلیل نمی کنه و میشه به عنوان یه رسانه بی طرف ازش استفاده کرد !! اینکه بی بی سی چی گفته رو که خومون هم دیدیم، حرف تازه ای، تحلیلی، چیزی !! اصلا چرا بی بی سی باید بیاد این خبر تو بیاره تو اخبارش، مگه این به وجهه ی آمریکا لطمه نمی زنه ؟! انتظاری که از شما هست اینه که بیاید اینا رو بگید نه اینکه خبر بی بی سی رو عیناً تو سایت منتشر کنید!

پاسخ


بهروز
1392/10/23 00:01 قبل از ظهر

در ضمن غلط املایی و نگارشی تو سایتتون بی داد می کنه! جالب تر اینجاست که حتی تو بعضی از کلیپ ها هم غلط املایی به چشم می خوره، که این به نظرم یه ضعف بزرگ واسه سایتتونه.

پاسخ


محمدرضا
1392/10/23 11:01 قبل از ظهر

نمیخواهند تهریم ها را بر دارند حالا قطعات هواپیما یا هر چیز دیگری غربی ها از گذشته تا به امروز بدقول بودند به آنان اعتمادی نیست

پاسخ


قاسم
1392/10/25 09:01 قبل از ظهر

تحریم ها که تا 30 دی برداشته میشه به کوری چشم بی بی سی و ...

پاسخ


حسن
1392/11/06 16:01 بعد از ظهر

احسن برشما باد ای رصد تی وی آقای بهروز به جای حاشیه ها برید به اصل این قضیه پی ببرید که چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ


کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.