خوانندگان زیرزمینی، دغدغه اصلی من و تو

در حال بارگزاری...

خوانندگان زیرزمینی، دغدغه اصلی من و تو

در این هیاهوی تبلیغاتی رسانه های مختلف و امواجی که تمام لحظات پیرامون ما هستند، در بین هزاران کانال ماهواره ها، 134 کانال فارسی زبان وجود دارد که 24ساعته برنامه های متنوعی برای مخاطب ایرانی طراحی می کنند که اغلب آنها مغایر با فرهنگ ایرانیان بوده است و سبک زندگی جامعه ایرانی را هدف قرار می دهند. یکی از این شبکه ها من وتوی لندن نشین است که از برنامه های مختلفی از "بفرمایید شام" و "چرا که نه" ندا جناب گرفته تا "آکادمی گوگوش" و "جواب" و "اتاق خبر" پخش می کند.

در این قسمت  از اتاق خبر با دعوت از خوانندگان موسیقی زیرزمینی از کشور بوسیله دروغ پراکنی و اتهام های دوراز ذهن دغدغه جوانان ایرانی را همانا موسیقی معرفی میکند تا بلکه بتواند ذهن مخاطبین را از تحریم و نقض حقوق ایرانیان در جامعه بین المللی منحرف سازد.

۲۰:۳۱ - ﺳﻪشنبه ۳ دی ۱۳۹۲
محمدرضا
1392/10/03 21:12 بعد از ظهر

خوب اگه اون ها دوست دارند درایران فعالیت داشته باشندباید چیزضدایرانی کارنکنند

پاسخ

1392/10/07 01:12 قبل از ظهر

خب آخه سیاسی خون ها و حتی اجتماعی خون ها هم بگیم ضد ایرانی کار میکنن _که دارن نقد میکنن مملکت خودشونو_ اون مادر مرده ای که آهنگ عاشقانه میخونه رو چرا میگیرن ؟؟؟؟ آیا عشق چیز ضد ایرانی ای است؟؟؟ اونی که از خارج نقد میکنه مستکبره و بد و ... اونی که ازداخل نقد میکنه فریب خورده است! خب بگید نقد نکنین تموم دیگه!!! *بد نیست یه نگاهی به حرفایی که تو همین موسیقی های بی کیفیت زیر زمین زده میشه داشته باشیم خدایی خیلی وقتا همین بچه های 19-20 ساله درد مملکتو خوب میگن...کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.