آمریکا می خواهد زنان ایران معتاد باشند

در حال بارگزاری...

آمریکا می خواهد زنان ایران معتاد باشند

برنامه روی خط صدای آمریکا با موضوع افزایش زنان معتاد ایرانی بر روی آنتن رفت. از معدود افرادی که با این شبکه تماس گرفتند شخصی به نام رضا از شهر تهران بود.

رضا در تماس خود آمریکا را مقصر افزایش معتادان در ایران می داند، او در ابتدای تماس خود به یکی دیگر مخاطبان برنامه انتقاد کرده بود که در تماس خود نبود مراکز فرهنگی را عامل این اتفاق می دانست.
رضا اعتقاد داشت ایران تمام توان خود را برای مقابله با ورود مواد مخدر به کار گرفته است و این آمریکاست که با مدیریت مواد مخدر در افغانستان کاری می کند تا این مواد به ایران وارد بشود و نه به سایر کشور های همسایه افغانستان مانند هند، او در ادامه تاکید کرد که آمریکا خواهان افزایش معتادان زن ایرانی است.
شبکه صدای آمریکا با بودجه دولتی آمریکا به زبان فارسی برای ایرانیان پخش می شود.
۱۵:۱۵ - یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲
محمدرضا
1392/10/01 17:12 بعد از ظهر

نه این درست نیست مواد مخدر رو فقط قاچاقچی های معمولی واردایران میکنند

پاسخ

عاقل
1393/09/23 22:12 بعد از ظهر

آخه بنده خدا سپاه بخواهد قاچاق کند طوری قچاق می کند که شما و آن موسسه بفهمید؟


1392/10/07 01:12 قبل از ظهر

و البته طبق گزارشات موسسات جهانی( که همه از عوامل فریب خورده ی استکبار جهانی هستند )سپاه پاسداران یکی از اصلی ترین _اصلی ترین!!!_ خریداران مخدر تولید شده ی افعانستان است...مهدی
1392/10/07 14:12 بعد از ظهر

این گزارش که گفتی جهانیه توی ذهنت ساختی

پاسخ

1392/10/09 01:12 قبل از ظهر

بله ذهن من و چند تا موسسه ی مستکبر مبارزه با مواد مخدر ! آقا جان برو ببین dea چه نظری داره! به خدا من که تو اون سازمان کار نمکنم که حرف ذهنمو اطلاع رسانی کنم... همچنین درباره ی اسنادی که سازمان ها ی ضد تروریستی و مبارزه با مواد مخدر و دارو ی جهان متنشر _ تاکید میکنم منتشر _ کردن میگم ... البته این یه شیزوفرنی ی حاد در سطح بین الملله! شما درست میگین با این همه ادله ی محکمی که ارائه فرمودین من بابت ذهن بیمارم از شما بزرگوار مطلع! عذر میخوام!کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.