جایگاه دروغ و شوخی در شبکه من و تو کجاست؟

در حال بارگزاری...

جایگاه دروغ و شوخی در شبکه من و تو کجاست؟

شبکه من و تو مدعی شده برنامه ای زنده با حضور مجریان برنامه های مختلف این شبکه برگزار می کند که پاسخگوی سوالات مخاطبانش باشد.

این شبکه به تازگی با سازمان های دولتی ایران تماس می گیرند تا آنها به این شبکه درباره سوالاتی که دارند جوابگو باشد. این اتفاق روزها ادامه داشت و سازمان های دولتی هیچ یک تماس های این شبکه را پاسخ نداند تا اینکه این شبکه مدعی شد این نهادها پاسخگوی مردم هم نیستند. 

بعد از چند برنامه مخاطبی در تماس با این برنامه ، مجریان این شبکه را از ساعت کاری اداری ایران مطلع می کند و انتقادی بابت سیاه نمایی این شبکه می کند. این مخاطب می گوید برنامه شما به صورت زنده ساعت 8 شب به وقت ایران بر روی آنتن می رود و در این زمان تمامی ادارات ایران تعطیل و نباید توقع داشت که کسی از این بابت پاسخگو باشد، در ادامه مجری برنامه با لحنی تمسخر انگیز می گوید: ما به شوخی گفته ایم برنامه زنده است و این موضوعی این که بین مجریان طرح شده است.
۲۱:۴۳ - ﺳﻪشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
احمد رجبي
1392/09/27 16:12 بعد از ظهر

حالا زياد هم اشكالي نداره.حتي اگه ساعت اداري هم تماس بگريد . حتي اگر كسي گوشي تلفن را بردارد ولي جواب قانع كننده اي اي دريافت نخواهيد كرد.در حقيقت جواب دادن يا ندادن تلفن ادارات زياد فرقي با هم ندارد.مرسي از شما خسته نباشيد

پاسخ


سهیلا
1392/09/27 18:12 بعد از ظهر

چه جالب واقعا من فکر میکردم این برنامه شون آنلاینه نگو همش چاخان بوده!!!!

پاسخ


محمدرضا
1392/09/28 12:12 بعد از ظهر

اون شبکه فاسد وقتی کم میاره دروغ میگه

پاسخ

اره جون تو
1393/04/14 11:07 قبل از ظهر

نه که شبکه های ایران کم دروغ میگن. از فسادهای مالیشون معلومهکليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.