دست امام زاده ! دامان نوری زاده

در حال بارگزاری...

دست امام زاده ! دامان نوری زاده

شبکه سلطنت طلب ایران فردا به سرپرستی علیرضا نوری زاده و با پشتیبانی ولیعهد عربستان این بار بر طبلی تو خالی می کوبد واز مهره ای سوخته که ساخته ی خودشان بوده ، یادآوری میکند.

حسین کاظمینی بروجردی مدتی پیش با برنامه ریزی و حمایت تبلیغاتی رسانه های خارج از کشور با ادعای ارتباط با امام زمان، دادن اذکار عجیب به مردم و ادعای حل مشکلات آنان و ادعای رهبری دین سنتی میکرد.

حمایت و رسانه های خارجی و ماهواره ها از وی باعث توهم رهبری و مرجعیت در وی شده بود. در این بین ارتباطات خاص و بعضا مسئله داری که از آن سوی مرزها با وی برقرار می شد باعث شد تا نوعی خود شیفتگی سیاسی و دینی در هدایت یک انقلاب و براندازی جمهوری اسلامی در او ایجاد شود.

بروجردی در آخرين جلسه دادگاه خود را فريب خورده ضد انقلاب خارجي دانست و تاكيد كرد نوري زاده بارها با وي تماس گرفته و وي را تحريك به استقامت كرده است و گفته: «اگر مدت کمی مقاومت کنی ناتو به ایران حمله می کند و کار آنها تمام می شود و تو می شوی رهبری دینی »


۲۰:۳۰ - شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲
مجمدرضا
1392/09/17 11:12 بعد از ظهر

وای وای وای آخه چرا این کثافت نوری زاده انقدربی شوره

پاسخ


سید علی
1392/09/23 6:17 بعد از ظهر

باسلام .صدای گوینده متن های همراه کلیب ضعیف هستند وبسیار آماتور .لطفا گوینده ها را تقویت ومتنوع کنید .تم واهنگ را نیز طنز و متنوع کنید تا تاثیر بهتری بر مخاطب داشته باشد

پاسخ


کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.