ویدئو/ خشونت اسرائیل صدای VOA رو هم در آورد

در حال بارگزاری...

ویدئو/ خشونت اسرائیل صدای VOA رو هم در آورد

چندی پیش برنامه افق صدای آمریکا در ویژه برنامه ای به بررسی درگیری های اخیر میان فلسطینیان و اسرائیلی ها در کرانه باختری پرداخت. درگیریهایی که بیش از پیش پرده از جنایات صهیونیست ها بر می دارد و حتی  رسانه دولت آمریکا هم در دفاع از عملکرد هم پیمان قدیمی اش (اسرائیل)  ناتوان است .

 در این برنامه دو کارشناس از طرفهای اسرائیلی و فلسطینی حضور پیدا کرده و به مناظره با یکدیگر می پردازند.

 امانوئل ناون که نماینده طرف اسرائیلی است و صدای آمریکا وی را استاد روابط بین الملل در دانشگاه تل آویو معرفی میکند، بارها ادعاهایی کذب و همراه با تحریف واقعیت را علیه فلسطینیان مطرح می کند. این دروغ پردازی کارشناس اسرائیلی تا آنجا پیش می رود که پای ایران را هم به میان می کشد.

امانوئل ناون در بخشی از سخنان خود و در حالی که جای هیچ گونه دفاعی از عملکرد سران و شهرک نشینان اسرائیل ندارد، زمین بازی را عوض کرده و اتهامی را به ایران نسبت می دهد .

این کارشناس اسرائیلی ادعا می کند که پس از انقلاب ایران ، جامعه کلیمی از این کشور اخراج شده و به سوی اراضی اشغالی پناه آورده اند  و به همین علت باید به آنان غرامت پرداخته شود. این دروغ پردازی نماینده اسرائیل سبب می شود که مجری برنامه  بلا فاصله واکنش نشان داده و آن را به شدت تکذیب  کند .

به نظر می اید این روزها جنایات و دروغ پردازی سران و حامیان اسرائیل به قدری آشکار شده است که حتی متحدین آنان و رسانه هایشان جرات دفاع از اقدامات آنان را ندارند .

۱۱:۱۱ - شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴
کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.