سوالی که بی بی سی از پرسیدن آن معذور است

در حال بارگزاری...

سوالی که بی بی سی از پرسیدن آن معذور است

با وجود بحث و جدال فراوان غرب پیرامون برنامه ی هسته ای ایران و اعمال انواع و اقسام فشارها و تحریم های سیاسی و اقتصادی علیه مردم این کشور ، آنچه بسیار حائز اهمیت است، تفاوت و تبعیض غرب و در راس آن آمریکا نسبت به ادای احترام به حقوق ملت های مختلف است .

در این بین نشانه های متعددی از تبعیض های صورت گرفته  در تضییع حقوق ایران را می توان به عدم توجه غرب به داشتن بمب هسته ای در برخی کشورهای منطقه مانند هند و پاکستان و عبور ساده ی شان در برابر رسیدن آنان به بزرگترین سلاح کشتاری ضد بشری دانست.

اما بدون شک بزرگترین تبعیض و رفتار دوگانه غرب پیرامون مساله ی هسته را باید معطوف به مساله کلاهک های اتمی متعدد اسرائیل دانست که نه تنها کشورهای مخالف اسرائیل  بلکه کل جامعه جهانی را تهدید می کند  .مساله ی نگران کننده ای که حالا برای نزدیک ترین دوستان منطقه ای اسرائیل نیز قابل تحمل و البته کتمان نیست. 

آن چه موجب شکست نشست اخیر کشورهای عضو پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای برای خاورمیانه ای عاری از سلاح هسته ای شد، اگر چه از قبل پیش بینی شده بود اما به نظر، کارشکنی های متعدد سه کشور آمریکا ، انگلیس و کانادا به عنوان حامیان اسرائیل ، دیگر جای سکوتی را حتی برای کشورهای نزدیک به انان نگذارده و خون آن ها را نیز به جوش آورده است.
...
۰۸:۲۵ - شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴
محمد1
1394/03/23 20:06 بعد از ظهر

سیاست این ها همیشه همینه

پاسخ


محمد1
1394/03/23 20:06 بعد از ظهر

فیلم به صورت آنلاین اجزا نمیشه من دانلود کردم تونست ببینم

پاسخ


محمد1
1394/03/23 20:06 بعد از ظهر

فیلم به صورت آنلاین در مرورگر فایرفاکس دیده نمیشه دانلود کردم تونستم فیلمو ببینم

پاسخ


کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.