کودتای سلطنت طلب ها؛ افشای نقش برخی جریانات داخلی در BBC و VOA

در حال بارگزاری...

کودتای سلطنت طلب ها؛ افشای نقش برخی جریانات داخلی در BBC و VOA

در ویژه برنامه ای که شهرام همایون در شبکه سلطنت طلب خود با حضور منتقدین و اخراجی های صدای آمریکا و برای نقد اتفاقات و آشفتگی های اخیر در این شبکه دولتی برگزار کرد، علاوه بر افشای مفاسد مدیران این شبکه از گذشته تا کنون، مسائل قابل توجه دیگری نیز مطرح شد . در این برنامه به نقش و حضورفعال برخی جریانات سیاسی داخل ایران در صدای آمریکا و بی بی سی که هر دو از شبکه های دولتی کشور متبوعشان هستند اشاره شد.
مهمان این برنامه، نیک آهنگ کوثر روزنامه نگار و کاریکاتوریست مخالف حکومت ایران است که سابقا فعالیت خود را داخل کشور و در روزنامه های موسوم به 2 خرداد انجام می داد و این بار ضمن انتقاد از رویه شبکه های دولتی فارسی زبان اروپا و آمریکا به انتقاد از به سلطه در آمدن صدای آمریکا و بی بی سی فارسی توسط برخی جریانات سیاسی که البته خود نیز بر آمده از آن بوده است می پردازد.
در ابتدای برنامه شهرام همایون با اشاره به شایعات مطرح شده پیرامون یکی از مقامات ایرانی تلاش می کند ضمن بیان اتهاماتی نسبت به وی به تخریب شخصیت او پرداخته و نیک آهنگ کوثر نیز ضمن تایید این سخنان اتهاماتی ثابت نشده را به این شخص نسبت می دهد . ادامه برنامه شهرام همایون از نفوذ یک جریان سیاسی داخل ایران به شبکه های فارسی زبان خارج نشین سوال کرده و نیک آهنگ نیز همکاری نزدیک میان این دو را تایید می کند . اما ادعای نیک آهنگ کوثر درباره ی نفوذ جریانات نزدیک به اصلاح طلبان به صدای آمریکا و بی بی سی فارسی به اینجا ختم نشده و در ادامه به نوعی از سلطه ی این جریان بر شبکه های مذکور گلایه می کند ...
۰۸:۱۷ - ﺳﻪشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
محمد1
1394/03/20 12:06 بعد از ظهر

لعنت به این صدای آمریکا که هیچ سودی نداره

پاسخ


کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.