خیمه شب بازی شهرام همایون برای بازگشت

در حال بارگزاری...

خیمه شب بازی شهرام همایون برای بازگشت

شهرام همایون این روزها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند . او برای اداره تلویزیون خود با مشکلات مالی بسیاری مواجه است .حتی تکدی گری های او هم نتوانسته راز بقای او باشد . همایون که به تازگی از طرف شبکه وابسته به رضا پهلوی مورد هجمه قرار گرفته بود علت خداحافظی اش را همین موضوع عنوان می کند.

او اما پس از این خداحافظی سوری منتظر ماند تا دست نوازشی از سوی خاندان پهلوی بر سرش کشیده شود. و احتمالا انتظار داشت برای دلجویی از او کمکهای مالی از سوی رضا پهلوی دریافت کند.زمینه ای برای بازگشت همایون به روی صحنه، امری که هرگز محقق نشد . حالا که همایون نه راه پیش دارد و نه راه پس،به راهی دیگر متوسل شده.او از طریق به راه انداختن نمایشی توسط کارمندانش در کانال 1 ، موجی از شهرام خواهی را برای بازگشت خود به عرصه اجرا و شروع مجدد کاسبی اش به راه می اندازد.
۱۳:۴۹ - ﺳﻪشنبه ۲ تير ۱۳۹۴
محمد1
1394/04/02 18:06 بعد از ظهر

آره منم احساس میکنم دوباره برگرده

پاسخ


آیدین- آلمان
1394/04/03 09:06 قبل از ظهر

بابا این به چه کنم چه کنم ، افتاده الان برگرده آدم چی فکر می کنه تو که هارت و پورت می کنی که بلدم بلدم! حرف مفت می زدی ! محمدرضا پهلوی 600 نفر زیر دستشن توی رسانه های سلطنت طلب اینجور دیکتاتوری راه انداخته، بیاد ایران می شه از باباش بدتر! یکی یک انتقاد می کنه اخراجش می کنن،..

پاسخ


ناشناس
1394/04/11 00:07 قبل از ظهر

دل تنگ شماییم و شما رو می خوام ، برنامه شما رو من وست دارم

پاسخ


کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.