ایران در برخورد با تروریسم از عربستان یاد بگیرد

در حال بارگزاری...

ایران در برخورد با تروریسم از عربستان یاد بگیرد

علیرضا نوری زاده مدیر شبکه ماهواره ای ایران فردا، طی اظهارات آماتور گونه درباره اقدامات عربستان علیه تروریسم، به ایران توصیه می کند تا شیوه مقابله با تروریسم را از عربستان بیاموزد.

نوری زاده که تلویزیون نوپایش را با حمایت مالی خاندان سعودی راه اندازی کرده است، همیشه از سیاست ها و اقدامات عربستان حمایت بی چون و چرا می کند .

او این بار با وقاحت تمام ایران را به انجام اقدامات تروریستی در عربستان متهم می کند.

این درحالی است که به نقل از رادیو فردا از اسناد ویکیلیکس که گزارشی از اظهارات هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا می دهد، عربستان تامین کننده اصلی مالی گروه های تروریستی مسلح می باشد.

پس از حملات 11 سپتامبر، اتهامات متعددی مبنی بر حمایت مالی از گروههای تروریستی بین المللی، متوجه حکومت و اتباع سرشناس عربستان شده است.

مقامات دولت آمریکا از زمان حادثه 11 سپتامبر، از «پیشرفت غیر قابل انکار» در تلاشهای دولت عربستان برای مبارزه با حمایت مالی از تروریسم استقبال کرده اند، اما در عین حال این نگرانی را نیز ابراز داشته اند که «حامیان ثروتمند در عربستان همچنان به حمایت مالی از افراطیان خشونت طلب در سر تا سر دنیا، از اروپا تا شمال آفریقا و عراق تا جنوب شرقی آسیا، مشغولند».

سند دیگری که از "الوطن" روزنامه حکومتی عربستان مبنی بر تروریست بودن این کشور خبر می دهد، پیش بینی انفجار تروریستی بیروت مقابل سفارت ایران است.

۲۰:۰۹ - یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲
محمدرضا
1392/11/13 20:02 بعد از ظهر

بره گم بشه نوری زاده عربستان به این دلیل بودجه شبکه ایرانه فردا که نوری زاده اونو مدیریت میکنه تامین میکند همینه عربستان دوست داره نوری زاده از اون ها حمایت کنه این ها فقط خودشون رو گول زدن

پاسخ


کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.