تغییر شغل همایون از کاسبی به کلاهبرداری

در حال بارگزاری...

تغییر شغل همایون از کاسبی به کلاهبرداری

شهرام همایون مدیر و مجری سلطنت طلب کانال یک این روزها مستاصل تر از هر زمان دیگر به نظر می آید .همایون که مبتلا به آلزایمر شده و این روزها با بیماری فراموشی دست و پنجه نرم می کند به دلیل گاف های متعدد و تناقض در موضع گیریهای اخیرش علیه اطرافیان رضا پهلوی و همچنین اعلام عدم وابستگی خود به سلطنت طلبان مورد غضب فرزند شاه مخلوع ایران قرار گرفته و در فاصله چند روز رخت از اجرا در شبکه ای که خود مدیر آن است می بندد.

اما همایون حتی روزهای پایان مجری گری خود را هم به فکر کاسبی ست به نحوی که، به بهانه تغییرات گسترده در کانال 1 درخواست کمک های مالی بلاعوض از مخاطبانش کرده و دیری نمی گذرد که مبالغی را از طریق این مخاطبان ساده لوح خود دریافت می کند.

به فاصله دو روز پس از این ماجرا شهرام همایون اعلام می کند که قصد کناره گیری از اجرای برنامه های کانال 1 را دارد اما در یک کلاهبرداری آشکار تکلیف پول هایی را که از مخاطبانش به جیب زده مشخص نمی کند.

به نظر خود شهرام نیز از وداع اش با مجری گری و اجراهای پر از گاف خود چندان هم ناراحت نیست. او که حالا پول زیادی از فروش جنس های تقلبی اش به جیب زده نباید هم از این اتفاق چندان ناراضی باشد و خودش در پایان کار اعتراف جالبی کرده و از دست آورد کلاهبرداری های خود پرده بر می دارد.

البته که شهرام همایون با کلاهبرداری و گدایی های گسترده اش باید هم ثروتمند ترین مرد رسانه ای خارج از کشور باشد . جالب تر از همه اینکه اغلب مشتریان اجناس قلابی همایون از نرسیدن کالاهایی که به او سفارش داده اند حتی با وجود پرداخت مبلغ ازچند ماه قبل شکایت دارند که البته نحوه برخود همایون با آنها قابل تامل است !
۱۱:۵۵ - چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴
محمد1
1394/03/28 22:06 بعد از ظهر

چرا این سلطنت طلب ها اینجوری هستند!!!

پاسخ


آیدین 53
1394/04/11 00:07 قبل از ظهر

من از آقای همایون بابت فرهنگ کتاب فروشی بسیار ممنون هستم حالا هر کی هرچی میخواد اسمشو بزاره آقای همایون هستم اگر می روم گر نروم نیستم

پاسخ


کليه حقوق اين سايت متعلق به رصد تی وی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.